PlausibleForces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wellcome Guest,today is Fri 29 Mar - 1:50:45
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesSPONSORSRegisterLog in

 

 Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati

Go down 
+2
jure091
HeLLaViOnX
6 posters
AuthorMessage
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6940
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 18:21:54

Jos jednom da vas sve podsjetim o nasem cupu...

ovako igrat ce se na jednom pomocnom PF server koji nam je omogucio nas dobri *yakuza* iz *mint* klana.

igra se 4vs4

svaka momcad ce morati recordati ( otvorite consolu i utipkate /record 1 ,i tako svaki war)u protivnom da netko ne recorda a protivnicki igraci zatraze record od igraca koji nije recordo smatrat ce se da je ta momcad koja nije recordala izgubila war.

jos jednom napominjem: Nagrade nece biti neke iz bajke ali ce se neki i zadovoljiti time ,sto znaci da ce winner bit reklamiran na raznoraznim nasim pristupima.


E sad da vam objasnim sto je vama za radit, svaki admin koji je prijavio klan na nasoj web stranici neka na ovoj temi uradi novi topic s imenom njegovog klana i ime admina(kao na xfireu)

Primjer: New Topic; Plausible Forces (HeLLaViOnX)
Nakon sto ste uradili novi topic napisite koji ste skill; primjer: Plausible Forces je XXX skill

kad su svi admini to uradili ja cu vam napisati na vasem topicu OK. nekakve druge komentare na tudjim topicima ce biti izbrisani.

kad skoro svi budu to uradili dobit cete poruku na vasem topicu protiv koga cete igrati i u koliko sati + nakon sto sam vam to poslao javit cete mi se na xfire da vam posaljem password servera koji ce bit u XXX sati.

Zasad je to sve.


I DA JA I YAKUZA CEMO BITI JEDINI OVLASTENI ZA SPECTATANJE I PF NECE IGRAT CUP VEC PF2 ALI SE NEMOZEMO NATJECATI ZA TOP 3 MJESTA...






jos da vam recem; molim vas da mi ne spamate na xfireu o daljnim informacijama,nego lijepo u jednoj dugoj recenici napisite sto vam treba.
primjer kad upalim xfire sto mi se dogodi nakon samo 5 minuta online :
[Only admins are allowed to see this image] Evil or Very Mad
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6940
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 18:25:33

ovdje mozete slobodno pisati ako nesto ne razumijete
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
jure091

jure091


Posts : 3
Respect : 5035
Appreciated : 0
Join date : 2010-06-24

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: -.-   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 19:15:19

Evo, meni nije jasno zasto ovo radimo. Vec te informacije imate u prijasnjoj prijavi. Ako niste mogli u 20 dana, 50 timova pregledat i odlucit do danas, tko ce igrati s kime, onda stvarno...
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6940
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 19:25:00

znam da ima "cenzura" ljudi ali molim vas da mi ne govorite sto da radim...

ako vas bas zanima zasto sada morate uraditi topic za svoj klan ocigledno je da cete tu imati neke osobne stvari uvezi svog klana,bilo to obavijesti kada igrate war,jeste izgubili ili pobijedili i zahtjevi za record... tako da molim vas da ne sumnjate u moje zahtjeve
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
masimo33

masimo33


Posts : 4
Respect : 5011
Appreciated : 0
Join date : 2010-07-20

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 19:30:07

mene zanima kad pocinje i kad cemo saznat skim igramo i kada
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6940
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 19:31:45

masimo33 wrote:
mene zanima kad pocinje i kad cemo saznat skim igramo i kada

kao sto sam napisao svi koji urade topic imaju za svoj klan svoj prostor gdje ce znati upute kada igraju,kako su igrali itd...
i molim te procitaj jos 10 puta sve informacije uvezi cupa...


Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
czorr

czorr


Posts : 4
Respect : 5025
Appreciated : 0
Join date : 2010-07-05

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 19:46:25

a kad cemo doznat te upute danas ili....da mogu ic ca??!i jel mozemo mi pocet vec ako nije problem
Back to top Go down
mariox22

mariox22


Posts : 6
Respect : 5033
Appreciated : 0
Join date : 2010-06-28

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 19:57:40

koa ke se pocnee??
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6940
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 21:00:34

pocet ce sutra jer neki nemogu veceras koji su trebali igrat...tako da sutra oko popodne neki ce imat poruku na njihovom topicu od klana...dok neki ce cekati
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
masimo33

masimo33


Posts : 4
Respect : 5011
Appreciated : 0
Join date : 2010-07-20

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 21:09:42

i sad moram stalno visit na stranici i ceka da nes napisise
Back to top Go down
asus5

asus5


Posts : 9
Respect : 5048
Appreciated : 0
Join date : 2010-06-22

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeTue 20 Jul - 21:17:19

a kad budu drugi warovi dal cemo moci mi gledat ili?...i kakv se treba imati program za protu hack
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6940
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitimeWed 21 Jul - 14:12:11

nitko nece moci spectati osim mene i yakuze. a vezi hackanja najbolje je ono sto sam rekao,ponovit cu: SVI MORAJU RECORDATI...
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
Sponsored content





Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Empty
PostSubject: Re: Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati   Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati Icon_minitime

Back to top Go down
 
Obavijest i pravila kojih se morate pridrzavati
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PlausibleForces :: Plausible Forces :: Basket :: SummerCup2010 :: Ovdje cete upisat ime vaseg klana-
Jump to: