PlausibleForces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wellcome Guest,today is Fri 26 Apr - 8:29:52
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesSPONSORSRegisterLog in

 

 Logitech stuff

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5411
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

Logitech stuff Empty
PostSubject: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 27 Mar - 15:01:54

sta vi mislite o logitechu ??
istina da je skupa oprema, ali vrlo vjerovatno onda je i kvalitetna?? right??
tako da iznesite misljenja, i navedite neke primjere ( sta valja kupit od logitecha ) Question Exclamation
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6968
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 27 Mar - 17:29:26

hmm...sve sto bih kupio od logitecha je: Mis i zvucnike,,,to je sve.
sto se tice logitech miseva po meni su super al opet MS mi je najbolji
MS:malo para za previse muzike!
gle..logitech traje npr 3 god dok MS traje 2 god...tako da mi ne znaci ta 1 god jako puno

a sto se tice zvucnika toplo preporucam jer su stvarno kvalitetni...npr sad imam MS zvucnike(2 mala zvucnika+1Bas)i nisam bas sretan jer cesto imam problema sa podesavanjem volumena,a i kvaliteta nije nesto...dok logitech (2 zvucnika) su mi bila super!i ako mi se pokvari MS zvucnik sigurno cu si vratit ove stare logitechove nego kupovati opet MS...
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5411
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 27 Mar - 19:05:45

<PF>HeLLaViOnX wrote:
hmm...sve sto bih kupio od logitecha je: Mis i zvucnike,,,to je sve.
sto se tice logitech miseva po meni su super al opet MS mi je najbolji
MS:malo para za previse muzike!
gle..logitech traje npr 3 god dok MS traje 2 god...tako da mi ne znaci ta 1 god jako puno

a sto se tice zvucnika toplo preporucam jer su stvarno kvalitetni...npr sad imam MS zvucnike(2 mala zvucnika+1Bas)i nisam bas sretan jer cesto imam problema sa podesavanjem volumena,a i kvaliteta nije nesto...dok logitech (2 zvucnika) su mi bila super!i ako mi se pokvari MS zvucnik sigurno cu si vratit ove stare logitechove nego kupovati opet MS...

pa cuj i nisi bas u pravu sto se tice logitech miseva xD
npr ja imam i mis i tipkonicu logitech ( makar MOZDA;ali samo MOZDA su razorove tipkonice bolje,nisam tolko siguran posto mi je ova tipk prva od logitecha pa nezz jos,a od razora nisam nikad imo,al po pricama kao razor tipk su navodno bolje, makar lapo lapo je posto ljudi tako da.. )
ugl da ce MS-ov mis trajat dulje od logitechovog..ne vjerujem jer JA, govorim za sebe a vjerovatno je tako i s drugom "jeftinijom" opremom od moje, znaci ja imam 13 godina garanciju na mis i tipk, jel ti znas kolko je 13 godina?? hahahah mislim ja kad sam vidio tu garanciju onak wtf.. ugl znaci po gledanju garancije nebi bas reko da ce mis trajat 3 godine xD

za zvucnike se slazem, samo sto nisam si htio uzimat logitechove jer sam ja vecinu vremena na slusalicama tako da... jedino sto mi je "PADALO" na pamet da uzmem g13 al onda sam malo procacko i cuo da i nisu tolko dobre kolko kostaju xD, tako da imam neke socijalne za 150 kn al meni sasvim dobre, mislim, vidio si kako ownam hohoh Cool
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6968
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 27 Mar - 20:01:51

hehe,,,gle svatko ima svoje misljenje...
WTF 13 god garancija?hahah Shocked
i da uvezi zvucnika ja sam isto na slusalicama kad igram,a kad je mjuza u pitanju onda zvucnici...

sve u svemu samsung 500-600 kn stare 2 god slusalice RULAJU i tesko vjerujem kad mi se ove pokvare da cu naci jos jedno s kojima cu bit ovoliko zadovoljan kolko s ovima.. bounce
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5411
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 27 Mar - 21:06:21

<PF>HeLLaViOnX wrote:
hehe,,,gle svatko ima svoje misljenje...
WTF 13 god garancija?hahah Shocked
i da uvezi zvucnika ja sam isto na slusalicama kad igram,a kad je mjuza u pitanju onda zvucnici...

sve u svemu samsung 500-600 kn stare 2 god slusalice RULAJU i tesko vjerujem kad mi se ove pokvare da cu naci jos jedno s kojima cu bit ovoliko zadovoljan kolko s ovima.. bounce

da ono 13 godina..
a gle ne znam,zavisi kako koji logitechov mis..
ali ako gledamo npr neki kvalitetan logitechov mis pr G9X, i nezz neki od msa,trajat ce duze logitechov to mislim,a ako gledas ove "jeftinije" onda nezz xD
Back to top Go down
softstriker
Moderator
Moderator
softstriker


Posts : 167
Respect : 5761
Appreciated : 15
Join date : 2010-04-16
Age : 32
Location : Orebić

Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 17 Apr - 16:23:15

Mislim ono...Logitech u informatici je kao Mercedes u automobilskoj industriji..
Znate ono..."Koliko para,toliko muzike"
Za Logitech pljunes lovu,ali je kvalitetaaaaa Very Happy
Back to top Go down
http://www.pforcess.tk
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5411
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 17 Apr - 16:51:32

softstriker wrote:
Mislim ono...Logitech u informatici je kao Mercedes u automobilskoj industriji..
Znate ono..."Koliko para,toliko muzike"
Za Logitech pljunes lovu,ali je kvalitetaaaaa Very Happy
iz tvojijh usta u Bozije usi cheers cheers
Back to top Go down
softstriker
Moderator
Moderator
softstriker


Posts : 167
Respect : 5761
Appreciated : 15
Join date : 2010-04-16
Age : 32
Location : Orebić

Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitimeSat 17 Apr - 16:55:20

hehehee hvalaaaa Smile
Back to top Go down
http://www.pforcess.tk
Sponsored content





Logitech stuff Empty
PostSubject: Re: Logitech stuff   Logitech stuff Icon_minitime

Back to top Go down
 
Logitech stuff
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PlausibleForces :: Plausible Forces :: Everything else-
Jump to: