PlausibleForces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wellcome Guest,today is Sun 19 May - 14:28:35
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesSPONSORSRegisterLog in

 

 private tracker

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5434
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

private tracker Empty
PostSubject: private tracker   private tracker Icon_minitimeWed 24 Mar - 20:28:46

Eo znaci ovde mozete pisat o privatnim torrent stranicama
mogu se davat stranice na kojima je uvjek otvorena registracija ...
takodjer i one di nije uvjek otvorena!! Razz

razmjena pozivnica Very Happy Very Happy Very Happy itd itd itd...
ugl valjda me razumijete ...
ja cu uskoro dobit pozivnice na demonoidu tako da ako kome treba slobodno nek se javi Smile Smile
Back to top Go down
RiddicK

RiddicK


Posts : 21
Respect : 5298
Appreciated : 4
Join date : 2010-03-21
Age : 38
Location : otok korcula/Vela Luka

private tracker Empty
PostSubject: Re: private tracker   private tracker Icon_minitimeWed 24 Mar - 21:00:07

evo da recem da imam 4 ulaznice za thr.org torrent ko zeli neka mi se javi. lol! lol! lol!
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6991
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

private tracker Empty
PostSubject: Re: private tracker   private tracker Icon_minitimeThu 25 Mar - 16:48:18

gle problema,,,npr imas poziv na torrent leechu i ako ne uploadas,sto je malo tesko s 50kb uploada te izbacuju na polje...tako da me bas takve stranice gdje treba pozivnica+upload ne zanimaju...
po meni su najbolji za sad thepiratebay i h33t dok mi je najdraza mininova,ali mininova je tuzena te izgubila je parnicu tako da su morali dignuti sve nedopustene sadrzaje...znaci mininova od sad pruza samo free gluposti... Sad
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5434
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

private tracker Empty
PostSubject: Re: private tracker   private tracker Icon_minitimeFri 26 Mar - 14:57:18

<PF>HeLLaViOnX wrote:
gle problema,,,npr imas poziv na torrent leechu i ako ne uploadas,sto je malo tesko s 50kb uploada te izbacuju na polje...tako da me bas takve stranice gdje treba pozivnica+upload ne zanimaju...
po meni su najbolji za sad thepiratebay i h33t dok mi je najdraza mininova,ali mininova je tuzena te izgubila je parnicu tako da su morali dignuti sve nedopustene sadrzaje...znaci mininova od sad pruza samo free gluposti... Sad

kao prvo, na TL-u pozivnicu nemres dobit od nikoga tko nije VIP member znaci ( da budes VIP member trebas bacit jedno 2 glave kesa-200kn za one kaj ne kuze xD) uglavnom... ja sam bio na onom topicu kaj sam piso upload speed govorio to, ALI, uvjek ima ALI, za takve stvari kao sto je problem uploada na takvim stranicama
imas hmm razno razne programe, npr ja trenutno koristim program koji ***** upload na toj str na koju oces uploadat, tako da najlakse je uploadat to je NAJMANJI problem, tesko je nabavit invate za neke doticne str koje necu sad tu pisat...
a sto se tice toga sto tebe bas takve str ne zanimaju,vjeruj mi nema boljih stranica Cool

UGLAVNOM ako te zanima program koji sam spominjo,javi se na xf Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

i jos sto se tice piratebaya i mininove;
piratebay je jako dobra str, i tamo se isplati skidat nove torrente, znaci novije filmove,igrice,SERIJE (najbolja str za koju znam za serije,mislim znam ja jos neke str al su privatne,a ja pozivnicu nemrem nabavit Sad ) ali sve u svemu novije torrente se isplati tamo skidat..
mininova-nikad mi se ta str nije svidala, JEDNOM u zivotu sam tamo skino film i ocu otvorit film javi mi nesto da moram kupit neki key, i od tad vise NIKAD mininova...da cuo sam za tu tuzbu mininove Smile Very Happy Very Happy Very Happy sretan sam sto su ih tuzili xD Cool
Back to top Go down
Sponsored content





private tracker Empty
PostSubject: Re: private tracker   private tracker Icon_minitime

Back to top Go down
 
private tracker
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PlausibleForces :: Plausible Forces :: Download$ :: T0RREnT'$ VIP-
Jump to: