PlausibleForces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wellcome Guest,today is Fri 26 Apr - 17:02:41
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesSPONSORSRegisterLog in

 

 xp,vista or windows 7 ??

Go down 
+3
RiddicK
HeLLaViOnX
Pinki
7 posters
AuthorMessage
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5411
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 27 Mar - 14:58:56

sta vi mislite koji je bolji od ova tri navededana??
znamo do da je Bill ( inace moj dobar prijatelj xD ) najvise ulozio u Windows XP,
madjutim znamo takodjer da je Vista bolje od XP-a u nekim pogledima, isto tako znamo da je Bill
puno popu$io na Visti jer nije imala neke certifikate pa je moro platit odstete ( sta vec ) duplo vise nego sto je zaradio na Windows Visti..
ALI izaso je novi Windows, Windows 7 koji je po nekim misljnjima vrh vrhova ( ukljucujuci i mene samog )...
pitanje je na vama, sta vi mislite?? recite,obrazlozite i zahvalite Smile Very Happy
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6968
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 27 Mar - 17:24:32

po meni windows 7 rula,ali windows xp mi je nekako u srcu i tesko ga se odricem posto sam se vec vratio 2 put na xp,a siguran sam da se po 3 put necu vratit...tako da sad samo cekam da mi uleti neki nagori virus na svijetu da mogu lijepo snimit win7(naravno ultimate 64).
kolko sam cuo win7 rula winxp skoro u svim pogledima osim ne u hard disku za nekih 2-4 % sto i nije puno posto ce sad pocet kupnja onih ssd-ova kojima to nista ne znaci =)
tako da winxp je rulao do sad,sad je red win7,dok vista ostaje na donjoj ljestvici.po meni ubunutu tj neki linux je bolji od viste...nisam ju nikad probao niti cu ali vidio jesam...win7RULES bounce
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5411
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 27 Mar - 18:59:35

<PF>HeLLaViOnX wrote:
po meni windows 7 rula,ali windows xp mi je nekako u srcu i tesko ga se odricem posto sam se vec vratio 2 put na xp,a siguran sam da se po 3 put necu vratit...tako da sad samo cekam da mi uleti neki nagori virus na svijetu da mogu lijepo snimit win7(naravno ultimate 64).
kolko sam cuo win7 rula winxp skoro u svim pogledima osim ne u hard disku za nekih 2-4 % sto i nije puno posto ce sad pocet kupnja onih ssd-ova kojima to nista ne znaci =)
tako da winxp je rulao do sad,sad je red win7,dok vista ostaje na donjoj ljestvici.po meni ubunutu tj neki linux je bolji od viste...nisam ju nikad probao niti cu ali vidio jesam...win7RULES bounce
da XP ostaje u srcu tocno to,njega sam imo dobrih 5 godina..stavio sam bio jedno vrijeme vistu imo tjedan dana i dole s njom fkt najgori os -.-"
i sad imam 7-icu ( ultimate 64 normalno hehe ) i sad i da se vratim na xp nebi mi paso jer na 7-ici je sve ...hmm...automatsko? valjda je to ta rjec xD, lakse je radit na njoj i sve, bio sam stavio prie par dana XP da nesto vidim, i nis ne znam tamo xD,naviko na 7-icu i nikad je necu rusit ja mislim Very Happy Very Happy Cool

sto se tice ssd-ova ne vjerujem da ce bas tako uskoro..( naravno uskoro ce pocet oni koji imaju para )
ali tako uskoro za nas srednju populaciju ljudi i ne bas, jer su ono cjene bolesne 80 ili 160 gba nisam ziher 700 i nes kn mislim..neam ja bas tolko para xD

ALI za jedno godinu,godinu u pol samo cemo te i koristit to je ono dobro u svemu hehe Smile
Back to top Go down
RiddicK

RiddicK


Posts : 21
Respect : 5275
Appreciated : 4
Join date : 2010-03-21
Age : 38
Location : otok korcula/Vela Luka

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 27 Mar - 19:23:16

ukratko win XP je zakon eto lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6968
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 27 Mar - 20:03:34

hehe


UGL riddick LOL!!!nemoj spamat s ikonicama hahaha! What a Face
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
Pinki

Pinki


Posts : 136
Respect : 5411
Appreciated : 14
Join date : 2010-03-21
Location : Zagreb

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 27 Mar - 21:04:10

RiddicK wrote:
ukratko win XP je zakon eto lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
sedmica je zakon!!! Laughing Cool
Back to top Go down
softstriker
Moderator
Moderator
softstriker


Posts : 167
Respect : 5761
Appreciated : 15
Join date : 2010-04-16
Age : 32
Location : Orebić

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 17 Apr - 13:51:16

Windows 7 je proizvod desetljeca...preporuka svima...
Back to top Go down
http://www.pforcess.tk
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6968
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 17 Apr - 13:57:54

windows xp je jos uvjek zakon al evo i on se poceo gubit u tami...
dobro je to sto je barem windows 7 ispao dobro za razliku od viste koju nisam nikad stavio na pc niti mislim da cu... What a Face What a Face What a Face
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
softstriker
Moderator
Moderator
softstriker


Posts : 167
Respect : 5761
Appreciated : 15
Join date : 2010-04-16
Age : 32
Location : Orebić

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 17 Apr - 14:05:26

Vista je pala u zaborav... Smile
Windows 7 nastupa...ali sta je?
ljudi koji su je napravili shvatili su da su je dooooobro za*ebali!! Wink
Pa su izbacili Win7 koji je zapravo Vista sa milijun patcheva i update-a Smile
Back to top Go down
http://www.pforcess.tk
XsOp!N
VIP
VIP
XsOp!N


Posts : 89
Respect : 5304
Appreciated : 0
Join date : 2010-04-17

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeSat 17 Apr - 19:12:03

kazu da vista nevalja a po meni naj je win7
Back to top Go down
sarky

sarky


Posts : 22
Respect : 5488
Appreciated : -2
Join date : 2010-03-23
Age : 30
Location : Komletinci, Vukovar

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeWed 21 Apr - 16:14:52

xp ako igras igre i treba ti sto brzi komp, win7 ako hoces nesto novije da ti nije toliko bitna brzina, a win vista delete -.-
Back to top Go down
LeDjo BoSs

LeDjo BoSs


Posts : 1
Respect : 4701
Appreciated : 0
Join date : 2011-06-14

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeTue 14 Jun - 19:56:05

Ja imam win 7 al mi nece da radi counter tako da ga sutra brisem...win7 je zakon....al bez cs-a nmg da zivim cheers A i jos sam nesh sjeB0 pa stavio sve ikonice da su internet explorer kad sam kliknuo open with ...tak da moram da menjam... al jako mi je zao Sad
Back to top Go down
HeLLaViOnX
Admin
Admin
HeLLaViOnX


Posts : 365
Respect : 6968
Appreciated : 26
Join date : 2010-03-21
Age : 31
Location : Otok Korcula

xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitimeWed 15 Jun - 19:20:07

LeDjo BoSs wrote:
Ja imam win 7 al mi nece da radi counter tako da ga sutra brisem...win7 je zakon....al bez cs-a nmg da zivim cheers A i jos sam nesh sjeB0 pa stavio sve ikonice da su internet explorer kad sam kliknuo open with ...tak da moram da menjam... al jako mi je zao Sad

ma moe tako ti je i meni bilo za cod4,izbrisa san odma win7...
ali pa san cu da vaja ono sra222e od stereo mix-a upalit -.-
Very Happy
Back to top Go down
http://plausibleforces.co.cc
Sponsored content





xp,vista or windows 7 ?? Empty
PostSubject: Re: xp,vista or windows 7 ??   xp,vista or windows 7 ?? Icon_minitime

Back to top Go down
 
xp,vista or windows 7 ??
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Windows 8 ?
» Windows 7 Loader v1.7.9 (x86 & x64)
» ikone su proslost windows 8
» Windows 7 Drivers x86/x64 (Update 14.04.2010)
» Windows 7 Ultimate Universal x64/x86 RazorTeam

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PlausibleForces :: Plausible Forces :: Hardware & Software-
Jump to: